خدمات مشاوره تحصيلي درخت دانش سال 97

پنجشنبه 24 آبان 1397
0:15

­

­

­

خدمات مشاوره تحصيلي درخت دانش سال 97

بخش جزءي از خدمات مشاوره تحصيلي درخت دانش به طالبان دانش سرتاسر ايران از ابتدايي تا دکتري انتخاب رشته کنکور سراسري 97، شرايط ورود بدون کنکور به رشته هاي پزشکي و پيراپزشکي، ثبت نام دانشگاههاي بدون کنکور 97، معرفي رشته ها و دانشگاهها، تحصيل در خارج از کشور، برنامه ريزي کنکور سراسري 98 تمامي رشته ها و ... مي باشد و در تمامي اين مراحل در کنار شما داوطلبين عزيز خواهيم بود.

راهنماي انتخاب رشته کنکور سراسري 97

انتخاب رشته کنکور سراسري 97­مهمترين و سرنوشت سازترين مرحله از زندگي هر دانش آموز را به خود اختصاص داده است. زيرا که تمامي تلاش ها و اهداف يک دانش آموز در اين مرحله وارد مسير ديگري شده و به نتيجه نزديکتر مي شود. اما گاهي مشاهده مي کنيم متاسفانه به دليل عملکرد ضعيف دانش آموز در مرحله انتخاب رشته آن رشته اي را که شايسته رتبه اکتسابي اوست کسب نخواهد کرد. نحوه صحيح انتخاب رشته در زندگي تحصيلي و شغلي دانش آموز و ساختن آينده اي روشن کارساز است.

از آنجا که کنکور سراسري از سال 92 به بعد با کنکور دانشگاه آزاد يکي شده است، اما مسير انتخاب رشته دانشگاه دولتي و دانشگاه آزاد کاملا با هم متفاوت است . در انتخاب رشته کنکور سراسري بايد در سايت سنجش اقدام به انتخاب 150 کد رشته محل نمود اما در انتخاب رشته دانشگاه آزاد در سايت آزمون مي توان فقط 20 انتخاب را برگزيد، براي دريافت شرايط انتخاب رشته کنکور 97 بر روي لينک رنگي زير کليک نماييد:

مشاوره تحصيلي انتخاب رشته کنکور سراسري 97 درخت دانش

مشاوران مجرب و باتجربه درخت دانش با انتخاب رشته کنکور منطقي و اولويت بندي بر اساس رتبه زيرگروه ها، سوابق تحصيلي (30 درصد تاثير سوابق تحصيلي در کنکور سراسري 97) داوطلب، آخرين رتبه قبولي در هر رشته و دانشگاه 5 سال قبل کنکور،علاقه و بازار کار هر کدام از رشته هاي دلخواه داوطلب، تاثير سهميه مناطق 25 و 5 درصد در کنکور 97 و ... مي توانند در ساختن آينده تحصيلي و شغلي روشن و هدفمند در کنار شما داوطلبان عزيز انتخاب رشته کنکور سراسري 97 باشند.

براي ارتباط و رفع سوالات و انتخاب رشته کنکور 97 هدفمند خود ميتوانيد با شماره گيري شماره 9099072943 ازطريق تلفن ثابت و بدون گرفتن پيش شماره تماس حاصل نماييد.

توجه: افرادي که تمايل به مشاوره حضوري دارند جهت تعيين زمان و رزرو وقت مشاوره با شماره 09033806196 در تلگرام پيام بدهند تا در اسرع وقت هماهنگي لازم با مشاوران تخصصي انتخاب رشته سراسري درخت دانش به عمل آيد.

شرايط انتخاب رشته کنکور سراسري 97

معيارهاي درست و منطقي در انتخاب رشته سراسري 97 آگاهي و تفسيري درست از بندهاي مختلف کارنامه کنکور که شامل: نمره کل، ميزان تاثير سوابق تحصيلي، رتبه در منطقه و کشور، سهميه متعلقه به هر دانش آموز، نمره کل يا همان تراز، مقايسه تراز هر داوطلب با رتبه هاي برتر که داراي تراز 13000 و ارقامي در اين حدودند، شناخت درباره رشته هاي دانشگاهي و واحدهاي ارائه شده هر رشته در دانشگاه، بازار کار، موقعيت و وضعيت رفاهي هر دانشگاه و .... از معيارهاي انتخاب رشته منطقي به شمار مي آيند، براي اطلاعات بيشتر در مورد شرايط انتخاب رشته کنکور سراسري سال 97 بر روي لينک رنگي زير کليک نماييد:

­

شرايط انتخاب رشته کنکور 97

ثبت نام بدون آزمون بر اساس سوابق تحصيلي 97

هر سال در دو دوره مهرماه و بهمن ماه پذيرش بدون کنکور دانشگاه آزاد انجام مي گيرد.

دانشگاه آزاد طي سالهاي گذشته براي اولين باردر نيمسال دوم بهمن 96 بر اساس سوابق تحصيلي يا همان معدل کتبي ثبت نام وپذيرش انجام داد و ديگر همانند سالهاي قبل زمان ثبت نام مهم نمي باشد و هر کسي زودتر اقدام به ثبت نام انجام دهد تفاوتي در قبولي آن ندارد و تا پايان زمان ثبت نام همه داوطلبان بدون کنکور دانشگاه آزاد مي توانند ثبت نام خود را در سايت بدون کنکور انجام دهند،

معدل کتبي ديپلم نقش بسزايي در قبولي داوطلب در رشته مورد نظر دارد و متجانس بودن رشته پيش دانشگاهي با رشته انتخابي ادامه تحصيل مي تواند در قبولي داوطلب نقشي تعيين کننده داشته باشد، براي اطلاع از تاثير سوابق تحصيلي در انتخاب رشته بدون کنکور دانشگاه آزاد 97 و همچنين معدل لازم براي ورود به هر کدام از رشته هاي بدون کنکور مورد نظر بر روي لينک زير کليک نماييد، و يا با مشاوران بدون کنکور درخت دانش در تماس باشيد.

ثبت نام دانشگاه آزاد بدون کنکور 97

سوابق تحصيلي : بدين معناست که معدل کتبي مدرک پيش دانشگاهي دانشجويان رشته هاي نظري و معدل ديپلم رشته هاي فني و حرفه اي­ ملاک پذيرش در ثبت نام دانشگاه ازاد بدون کنکور سال 97 خواهد بود.

­

­

تحصيل در خارج از کشور درخت دانش

­

­

­

شرايط تحصيل در خارج از کشور چگونه مي باشد؟­

­

­

نحوه پذيرش داوطلبان بدون کنکور رشته هاي پزشکي و پيراپزشکي نيمسال اول 97-98 چگونه است؟ (سوابق تحصيلي ملاک پذيرش خواهد بود)­

­

­

مراحل ثبت نام و اپلاي دانشگاههاي تحصيل رايگان در خارج از کشور چگونه است؟­

­

­

رشته هاي پيراپزشکي بدون کنکور در ايران کدام رشته ها و کدام دانشگاههاي بين المللي هستند؟­

­

­

­

­

­

رشته هاي پزشکي بدون کنکور

امکان تحصيل در رشته هاي پزشکي خارج از کشور، رشته دندانپزشکي بون کنکور ، داروسازي بدون کنکور در دانشگاه هاي آزاد اسلامي، علمي کاربردي، علوم پزشکي و .. وجود ندارد. اما به صورت تکميل ظرفيت و با شرط سوابق تحصيلي براي نيمسال دوم 96-97 و براي اولين بار طي سالهاي گذشته دانشگاه آزاد اقدام به پذيرش خواهد کرد­­­­.

­

­

­

­

­

رشته هاي پيراپزشکي از جمله بهداشت محيط و دامپزشکي بدون کنکور در مهرماه 96 پذيرش انجام شده است­­­­.

رشته هاي پزشکي بدون کنکور

رشته هاي بدون کنکور مهر 97

­

­

­

­

­

تحصيل رشته هاي پزشکي در خارج از کشور با مشاوره خارج از کشور درخت دانش

­

­

­

با توجه به اينکه رشته هاي پزشکي بدون کنکور در داخل کشور فعلا پذيرش نخواهيم داشت پيشنهاد درخت دانش به شما اين است که براي خارج از کشور هرچه زودتر اقدام نماييد. تعداد زيادي از کشورهاي اروپايي و آسيايي در رشته هاي پزشکي بدون کنکور در چين با شرايط فوق العاده اقدام به پذيرش مي کنند. براي اطلاع از شرايط پذيرش مي توانيد در کانال مشاوره تحصيلي خارج از کشور درخت دانش عضو شويد.­

­

­

­

­

­

با عضويت در کانال زير مي توانيد از شرايط تحصيل پزشکي در خارج از کشور از جمله آلمان، ايتاليا، چين، روسيه به صورت رايگان و يا با هزينه حداقل پذيرش خود را به انجام برسانيد، و يا با مشاوران مجرب و با سابقه خارج از کشور درخت دانش از طريق شماره 9099072943 بذون گرفتن پيش شماره با تلفن ثابت منزل تماس حاطل نماييد­­­­.

­

­

برنامه ريزي کنکور سراسري 98

بودجه بندي کنکور تجربي 97 يادگيري تمامي دروس و مباحث براي آزمون کنکور سراسري مفيد و مؤثر مي باشد. اما بعضي مباحث از نظر طراحان سوال کنکور بسيار ارزشمندتر جلوه نموده و سالهاي متمادي از اين مباحث سوالات زيادي مطرح شده است. اين در حالي است خيلي از مباحث با وسعت زياد هم وجود دارد که به دليل طرح سوال کم از آن در کنکور ، مي توان در مواقع ضرورت مانند روزهاي پاياني کنکور از مطالعه آنها چشم پوشي کرد و وقت ارزشمند خود را براي يک يا دو سوال از دست نداد.

­

­

­

­

­

به همين دليل مباحث را براي شما داوطلبان کنکور ­­­­97­­­­(بودجه بندي کنکور رياضي ­­­­97­­­­) ارزشگذاري کرديم تا به صلاحديد خود و مشاوران پشتيبان در زمان هاي متفاوت به ترتيب اولويت مطالعه شوند. برنامه ريزي درسي کنکور ­­­­97­­­­ درخت دانش را حتما مطالعه بفرماييد.(بودجه بندي کنکور انساني ­­­­97­­­­)

­

­

مشاوره پر درآمدترين رشته هاي فني حرفه اي

با توجه به متقاضيان رشته فني حرفه ايي، که افرادي با توانايي هاي خاص، و از نظر استعداد و هوش و ذکاوت بالايي در رشته هاي تخصصي فني حرفي را دارا مي باشند، اين گروه از افراد مي توانند با علاقه و پشتکار در رشته ي فني به مراحل بالاتر هم از نظر بازار کار و هم از نظر تخصص حرفه ايي خود دسترسي پيدا کنند. همان طور که اطلاع داريد تحصيل در مقاطع بالاتر در رشته هاي فني به راحتي امکان پذير مي باشد. دانشگاه علمي کاربردي و دانشگاه آزاد بدون کنکور در مقاطع تحصيلي فوق ديپلم و کارشناسي دانشجو مي پذيرند. متقاضيان رشته هاي فني حرفه اي مي توانند به راحتي در کنار تحصيل وارد بازار کار شده و درآمد لازم براي زندگي را بدست بياورند.

­

­

براي اطلاعات بيشتر درباره پر درآمدترين رشته هاي فني حرفه اي متقاضيان عزيز مي توانند در دسته بندي سايت درخت دانش، رشته ي مورد نظر خود را در زير گروه رشته هاي­فني و حرفه اي انتخاب کرده و اطلاعات لازم را کسب نمايند. اميدواريم مطالب سايت درخت دانش، براي شما دوستان عزيز مفيد واقع شده باشد.

­

­

رشته هاي بدون کنکور دانشگاه هنر تهران مشاوره تحصيلي درخت دانش

چندسالي است که دانشگاه آزاد اسلامي از طريق پذيرش بدون کنکور دانشگاه هنر تهران و از ترم بهمن ماه سال ­­­­96­­­­ از طريق پذيرش براساس سوابق تحصيلي در تعدادي از رشته ها ثبت نام دانشگاه هنر تهران را انجام مي دهد(شرايط ورود به دانشگاه هنر تهران). از جمله نقاشي، موسيقي، ادبيات نمايشي، عکاسي،بازيگري، طراحي صحنه، نمايش، طراحي صحنه، طراحي پارچه، طراحي پارچه و لباس، در داخل شهر تهران هنرجو مي پذيرد.

­

­

اين دانشگاه هنر تهران يا همان دانشگاه سوره در حال حاضر داراي سه دانشکده ي هنر، معماري، فرهنگ و ارتباطات و همچنين پژوهشکده ي مطالعات هنراسلامي، مرکز مطالعات فرهنگي جوانان و مرکز مطالعات معماري ايران و ايتاليا مي باشد که با بيش از هشت هزار فارغ التحصيل در رشته هاي مختلف در حال فعاليت در شهر تهران است.

­

­

جهت دريافت اطلاعات تکميلي در زمينه انتخاب رشته دانشگاه هنر تهران و شرايط ورود به دانشگاه هنر تهران بر روي لينک زير کليلک کرده و يا از طريق شماره­­­­­9099072943­­­­­با مشاوران مجرب درخت دانش تماس حاصل فرماييد.

­

­

سامانه هدايت تحصيلي پايه نهم درخت دانش

راهنمايي و هدايت تحصيلي پايه نهم دانش آموزان عزيز (هدايت تحصيلي و انتخاب رشته پايه نهم) بايد بر اساس توانايي آنها، علاقه، بازار کار رشته هاي دانشگاهي نهم و پيش بيني و آينده نگري انجام خواهد شد و هيچ اجباري براي دانش آموزان به سمت رشته هاي خاص وجود ندارد؛ البته با توجه به شروطي همچون کف نمره براي برخي رشته ها لازم است دانش اموزان به توصيه هاي فرم هدايت تحصيليشان دقت کنند. براي معرفي رشته‌هايي علوم تجربي در پايه نهم ، رياضي،معرفي رشته هاي علوم انساني ، فني وحرفه اي و شاخه کاردانش در گرايش‌هاي صنعت و کشاورزي، بايد دانش آموز در برخي دروس متناسب با رشته موردنظر ، حداقل نمره تعيين شده را کسب کند وگرنه ثبت نام او در اولويت‌هاي چهارگانه صورت مي‌گيرد.( سامانه هدايت تحصيلي پايه نهم )

­

­

اينها بخش جزي از خدمات مشاوره تحصيلي درخت دانش هستپد که به اختصار در خدمتتون قرار داديم براي اطلاع از هر کدام و باز کردن موضوع مشخص شده ميتوانيد بر روي هر کدام از لينکهاي رنگي کليک نماييد.

براي اطلاع از رشته هاي بدون کنکور دانشگاه آزاد بر روي لينک هاي مورد نظر کليک نماييد:

­

دامپزشکي بدون کنکور

­حسابداري بدون کنکور

مديريت بازرگاني بدون کنکور

­

­

مشاوره تحصيلي درخت دانش

جهت دريافت اطلاعات و رفع سوالات و ابهامات تحصيلي خود (به ويژه انتخاب رشته تجربي پايه نهم) و همچنين برنامه ريزي درسي تيزهوشان و بهترين منابع تيزهوشان نهم در سراسر ايران بدون نياز به گرفتن پيش شماره از طريق تلفن ثابت با شماره تلفن 9099072943 تماس بگيريد تا مشاوران مجرب و آگاه درخت دانش شما را در رفع نيازهاي تحصيلي و ارائه اطلاعات به روز راهنمايي نمايند­­­­.

­

­

­

­

­

راههاي ارتباطي با مشاوران مجرب درخت دانش­

­

­

­

­

­

شماره تماس: 9099072943­

­

­

­

­

­

کانال تلگرام­­­­: http://t.me/derakhte-danesh­

­

­

اينستاگرام: سامانه مشاوره تحصيلي درخت دانش­

­

­

­

­

­

­