تراز قبولی رشته پرستاری کنکور سراسری 97

دوشنبه 25 تیر 1397
11:51

­

­

­

تراز قبولی­ رشته پرستاری کنکور سراسری 97

­

 • تراز قبولی اصفهان ؟
 • تراز قبولی تهران ؟
 • ترازقبولی مشهد؟
 • ­­ترازقبولی خرم آباد؟
 • ­­ترازقبولی اراک؟
 • ترازقبولی ورامین؟
 • ترازقبولی واحدسبزوار؟
 • و ...­ ؟؟؟؟

­

­

معرفی رشته پرستاری

قبل ازاینکه پاسخ سوالات بالارا بدهیم توضیحی مختصردررابطه با رشته پرستاری خواهیم داد، رشته پرستاری ازلحاظ لغوی به معنای مراقبت کردن ازبیماراست .

درحال حاضر پرستاری به عنوان یک رشته علمی شناخته شده است و متخصص رشته پرستاری باید علوم بسیاری را فرا بگیرد و کاربرد آن ها را درارتباط با مریض بیاموزد.

درواقع می توان گفت یک پرستار به­ نوعی نقش درمانی و نقش هماهنگ کننده و نقش مراقبت کننده و نقش حفاظتی را برای بیمار دارد.

یک پرستار می توان مرتبط با رشته پرستاری نیز وارد بازار کاری شود، پرستاری از جمله رشته هایی است که از بازار کاری خوبی­ برخوردار است، درواقع یک پرستار می تواند در درمانگاه ها و بیمارستان ها و مراکز بهداشتی درمانی و یادر صنعت برای مراقبت از سلامت و بهداشت کارکنان صنایع مختلف در سازمان تربیت بدنی و مراکز ورزشی به عنوان یکی از اعضای اصلی تیم مراقبت پزشکی درآموزش و پرورش فعالیت کند.

­

­

تراز قبولی آخرین نفر قبولی در رشته پرستاری

اگر بخواهیم تراز قبولی پرستاری مشهد در سال 95 و 96 را با هم مقایسه ای داشته باشیم می بینیم که تراز نمره قبولی مشهد در سال 95 تراز 7751 می باشد درحالیکه درسال 96 تراز قبولی پرستاری درحالت خوش بینانه ترازی بین 7869 تا 7944 بود.

که از مقایسه این دو تراز می توان دریافت که درسال 96 تراز نمره قبولی برای پرستاری مشهد افزایش داشته است که این آمار نشان می دهدتعداد متقاضیان درسال 96 افزایش پیداکرده است که البته هرساله شاهد افزایش تعداد متقاضیان می باشیم.

ولی دررابطه با رتبه پرستاری دانشگاه های سراسری میتوان گفت رتبه کشوری پرستاری درمنطقه 1 برابر با 8982 گزارش شده است و در دانشگاه های سراسری مشهد داوطلبان در منطقه 2 با رتبه کشوری 17604 توانستند رشته پرستاری قبول شوند.

­

­

مشاوره انتخاب رشته پرستاری کنکور سراسری 97

داوطلبان کنکورمی توانند جهت دریافت اطلاعات کامل درباره ترازنمره قبولی و رتبه کسب شده پرستاری هم برای کنکورسراسری وهم دانشگاه آزاد باشماره 9099072943 بدون کدگیری ازطریق تلفن ثابت با­مشاوران مجرب وبا تجربه درخت دانش تماس گرفته و آینده تحصیلی وشغلی خود را با راهنمایی های مشاوران درخت دانش هموار سازند.

­

رشته پرستاری بدون کنکور سراسری 97

هرساله تعداد زیادی از داوطلبان، متقاضی شرکت در پرستاری بدون کنکور می شوند و قصد تحصیل در این رشته را دارند؛ اما بهتر است ابتدا این رشته را برای شما معرفی کنیم و شما را بهتر با آن آشنا سازیم.

مراکز بهداشتی و درمانی اغلب محیط کار پرستاران است؛ پرستاران در کنار بیماران عفونی، بیماران واگیر دار، بیماران صعب العلاج و یا بیمارانی که ممکن است دچار قطع عضو شده باشند و تنها عشق و علاقه و انسانیت است که شما را در این شغل قرار می دهد.

شرایط ثبت نام رشته پرستاری بدون کنکور

اگر تصمیم قطعی برای شرکت در رشته را دارید و می خواهید بدون کنکور وارد دانشگاه شوید باید این نکته را بدانید که در کشورما ورود به رشته پرستاری بدون کنکور ممکن نمی باشد، مگر اینکه در دانشگاه های بین المللی این رشته را قرار دهند ویا در دانشگاه های خارج از کشور ادامه تحصیل بدهید؛ برای دریافت اطلاعات بیشتر در زمینه تحصیل در خارج کشور و نحوه و شرایط بدون کنکور رشته پرستاری و پیراپزشکی در ایران آن می توانید با مشاورین مجرب تحصیلی به شماره 9099072943 تماس حاصل فرمایید و بر روی لینک های زیر کلیک نمایید.

­

مدیریت بازرگانی بدون کنکور

­رشته های بدون کنکور 97

میکروبیولوژی بدون کنکور

پرستاری بدون کنکور

بازارکار رشته پرستاری بدون کنکور

هرساله تعداد افراد زیادی در رشته پرستاری فارغ التحصیل می شوند، اما برخلاف آن مراکز درمانی گنجایش پذیرش این تعداد داوطلب را ندارد؛ متاسفانه بازار کار رشته پرستاری در ایران در حال حاضر مناسب نمی باشد و امید بهبود این وضعیت را می توان انتظار داشت.

شهریه رشته پرستاری دانشگاه آزاد

طی سالیان گذشته شهریه­ دانشگاه آزاد برای رشته پرستاری به طور میانگین چهار و نیم ملیون تومان به بالا بوده و با توجه به واحد های عملی این مبلغ تغییر خواهد کرد.

­

برای دریافت مشاوره تحصیلی، انتخاب رشته، اطلاع از شرایط تحصیل در خارج از کشور، رشته های پزشکی و پیراپزشکی بدون کنکور می توانید با مشامورین مجرب درخت دانش تماس حاصل نمایید.

راههای ارتباطی با مشاوران مجرب درخت دانش

شماره تماس: 9099072943

کانال تلگرام: http://t.me/derakhte-danesh

اینستاگرام: سامانه مشاوره تحصیلی درخت دانش

­

­

­

­

­


مشاوره انتخاب رشته کنکور سراسری علوم انسانی 97

دوشنبه 25 تیر 1397
11:50

­

­

مشاوره انتخاب رشته کنکور سراسری علوم انسانی 97

متقاضیان رشته علوم انسانی کنکور سراسری 97 در چند سال اخیر کاهش یافته اند و بیش تر توجه ها به سمت رشته هایی چون گروه آزمایشی تجربی کنکور سراسری 97 متمایل شده است اما کماکان افراد زیادی برای دستیابی به پرطرفدارترین رشته های دانشگاهی علوم انسانی که شامل حقوق , روانشناسی و حسابداری هستند در دانشگاه های معتبر دولتی , با یکدیگر رقابت می کنند .

ما در این مقاله سعی کرده ایم اطلاعاتی از قبیل شرایط انتخاب رشته کنکور سراسری 97 ، تاثیر سهمیه در انتخاب رشته کنکور سراسری 97 و کارنامه داوطلب در کنکور 97 سراسری علوم انسانی را برای داوطلبان این رشته شرح دهیم .

• نحوه انتخاب رشته کنکور سراسری علوم انسانی

شرایط انتخاب رشته کنکور سراسری انسانی 97 برای برخی داوطلبان اهمیت دانشگاهی که قرار است در آن تحصیل کنند بیش تر است و برخی ها هم رشته تحصیلی برایشان مهم است , دانش آموزان بر اساس کارنامه و نتیجه ی اولیه ای که کسب کردند می توانند در یکی از رشته های علوم انسانی 97 آزمایشی به تحصیل بپردازند با توجه به اینکه در چند سال اخیر امکان ادامه تحصیل در دانشگاه ها بدون آزمون سراسری هم فراهم شده است می توان گفت که تمامی داوطلبان و دانش آموزان قادر به تحصیل در دانشگاه های علوم انسانی هستند .

• سهمیه در انتخاب رشته کنکور سراسری علوم انسانی

برای برخی از دانش آموزان گروه های آزمایشی سهمیه هایی در نظر گرفته شده است . سهمیه های خانواده شهدا , سهمیه ایثارگران و آزادگان , سهمیه جانبازان و سهمیه مناطق .

سهمیه مناطق با توجه به نوع منطقه یک , دو یا سه بودن به دانش آموزان تعلق می گیرد، سهمیه های خوانواده شهدا و ایثارگران بر حسب درصد ایثارگری 25 درصد یا 5 درصد ظرفیت کل دانشگاهها را برای قبولی در آن دانشگاه دارند.

برای اطلاعات کامل در این زمینه می توانید به دفترچه انتخاب رشته کنکر سراسری 97 علوم انسانی در سایت جامع درخت دانش مراجعه نمایید مراجعه فرمایید .

• کارنامه داوطلب رشته کنکور سراسری علوم انسانی کارنامه هایی برای تمامی افرادی که در آزمون سراسری 97 شرکت کرده اند صادر می شود، در این کارنامه اطلاعاتی چون نمرات و درصدهای هر درس، رتبه کل داوطلب در منطقه و کشوری، تراز داوطلببرای انتخاب رشته دانشگاه آزاد، نوع سهمیه داوطلب شامل مناطق یا ایثارگری و .. درج شده است .

مشاوره انتخاب رشته آزمون سراسری 97 باید منطبق و متناسب با این کارنامه صورت گیرد .

اهمیت مشاوره انتخاب رشته کنکور سراسری

امر انتخاب رشته کنکور سراسری یکی از مهمترین تصمیماتی است که داوطلب در دوره تحصیلی خود باید انجام دهد، از این رو مشاوره انتخاب رشته سراسری 97 درست و منطقی بر اساس نیازهای حال کشور(بازار کار) علاقه واستعدادیابی و غیره می تواند آینده هر کدام از داوطلبین کنکور سراسری را رقم بزند. ما برای انتخاب رشته کنکور سراسری 20 فاکتور داریم که همه باید بر اساس اولویت بررسی شوند و برای هر کدام از داوطلبین بر اساس رتبه منطقه در زیرگروه، رشته و دانشگاه مورد نظر، ظرفیت رشته ها و دانشگاهها و ... بتوانیم بهترین مشاوره انتخاب رشته کنکور سراسری 97 را برای شما داوطلبین کنکور سراسری انجام داده به نحوی که هیچ یک از رشته ها و دانشگاهها نباشد که بررسی نکرده باشیم.

مشاوره تلفنی انتخاب رشته و مشاوره تحصیلی با تجربه انتخاب رشته 97 درخت دانش

می تواند برای رقم زدن آینده شما با انتخاب رشته صحیح ومنطقی بهترین مشاوره انتخاب رشته سرایر 97 شما باشد. برای مشاوره انتخاب رشته آنلاین و مشاوره انتخاب رشته کنکور سراسری 97 مجازی و حضوری میتوانید با شماره 9099072943 از طریق تلفن ثابت و بدون گرفتن پیش شماره تماس حاصل نمایید.

توجه: افرادی که تمایل به مشاوره حضوری دارند جهت تعیین زمان و رزرو وقت مشاوره با شماره 09033806196 در تلگرام پیام بدهند تا در اسرع وقت هماهنگی لازم با مشاوران تخصصی انتخاب رشته سراسری درخت دانش به عمل آید.


مشاوره انتخاب رشته کنکور سراسری

دوشنبه 25 تیر 1397
11:50

­

­

مشاوره انتخاب رشته کنکور سراسری

مشاوره انتخاب رشته کنکور سراسری نیاز به تخصص و تجربه کافی دارد , هر فردی با هر سطح سواد و دانش قادر به راهنمایی داوطلبان و دانش آموزان نیست چه بسا افرادی در قبال گرفتن هزینه های زیادی اقدام به ارائه مشاوره می کنند ولی عدم آگاهی و دانش آن ها موجب شده که داوطلب انتخابی ناشیانه و نادرستی کرده و زحمات چندین ساله خود را به باد دهد و مجبور شود یک سال دیگر را هم برای راهیابی به دانشگاه تلاش کند .

داوطلبان بایستی به مطالعه دقیق دفترچه های انتخاب رشته کنکور سراسری که برای هر رشته به طور جداگانه منتشر می شود بپردازند و در صورت وجود ابهام یا هرگونه سوالی با مراکز معتبر مشاوره به صورت حضوری یا تلفنی در تماس باشند و راهنمایی های لازم را از این مراکز دریافت کنند .

در دفترچه کنکور سراسری اطلاعات و نکات مهمی چون کد رشته ها و دانشگاه ها , ظرفیت هر رشته و دانشگاه , شرایط پذیرش دانشگاه ها , تخصیص خوابگاه های دانشجویی , سهمیه داوطلبان و .. درج شده است .

فرایند انتخاب رشته کنکور سراسری

روال انتخاب رشته هر ساله به این صورت است که سازمان سنجش مدت زمان معینی را برای انتخاب رشته تعیین می کند و این مهلت پس از انتشار نتایج اولیه به داوطلبان داده می شود .

• ابتدا به سایت سازمان سنجش مراجعه کرده و اطلاعات فردی خود را به جهت وارد شدن به صفحه انتخاب رشته وارد کنید .

• تمامی کد محل ها و رشته هایی که از قبل نوشته اید و اولویت بندی کرده اید وارد فرم انتخاب رشته نمایید .

• دانشگاه و رشته هایی که در فرم وارد کرده اید با لیست خود تطبیق دهید تا هیچ رشته و دانشگاهی را اشتباه وارد نکرده باشید .

• پس از اتمام انتخاب رشته سیستم به شما یک کد 15 رقمی می دهد آن را یادداشت کنید و نزد خود نگه دارید .


خدمات مشاوره تحصيلي درخت دانش سال 97

دوشنبه 25 تیر 1397
0:15

­

­

­

خدمات مشاوره تحصيلي درخت دانش سال 97

بخش جزءي از خدمات مشاوره تحصيلي درخت دانش به طالبان دانش سرتاسر ايران از ابتدايي تا دکتري انتخاب رشته کنکور سراسري 97، شرايط ورود بدون کنکور به رشته هاي پزشکي و پيراپزشکي، ثبت نام دانشگاههاي بدون کنکور 97، معرفي رشته ها و دانشگاهها، تحصيل در خارج از کشور، برنامه ريزي کنکور سراسري 98 تمامي رشته ها و ... مي باشد و در تمامي اين مراحل در کنار شما داوطلبين عزيز خواهيم بود.

راهنماي انتخاب رشته کنکور سراسري 97

انتخاب رشته کنکور سراسري 97­مهمترين و سرنوشت سازترين مرحله از زندگي هر دانش آموز را به خود اختصاص داده است. زيرا که تمامي تلاش ها و اهداف يک دانش آموز در اين مرحله وارد مسير ديگري شده و به نتيجه نزديکتر مي شود. اما گاهي مشاهده مي کنيم متاسفانه به دليل عملکرد ضعيف دانش آموز در مرحله انتخاب رشته آن رشته اي را که شايسته رتبه اکتسابي اوست کسب نخواهد کرد. نحوه صحيح انتخاب رشته در زندگي تحصيلي و شغلي دانش آموز و ساختن آينده اي روشن کارساز است.

از آنجا که کنکور سراسري از سال 92 به بعد با کنکور دانشگاه آزاد يکي شده است، اما مسير انتخاب رشته دانشگاه دولتي و دانشگاه آزاد کاملا با هم متفاوت است . در انتخاب رشته کنکور سراسري بايد در سايت سنجش اقدام به انتخاب 150 کد رشته محل نمود اما در انتخاب رشته دانشگاه آزاد در سايت آزمون مي توان فقط 20 انتخاب را برگزيد، براي دريافت شرايط انتخاب رشته کنکور 97 بر روي لينک رنگي زير کليک نماييد:

مشاوره تحصيلي انتخاب رشته کنکور سراسري 97 درخت دانش

مشاوران مجرب و باتجربه درخت دانش با انتخاب رشته کنکور منطقي و اولويت بندي بر اساس رتبه زيرگروه ها، سوابق تحصيلي (30 درصد تاثير سوابق تحصيلي در کنکور سراسري 97) داوطلب، آخرين رتبه قبولي در هر رشته و دانشگاه 5 سال قبل کنکور،علاقه و بازار کار هر کدام از رشته هاي دلخواه داوطلب، تاثير سهميه مناطق 25 و 5 درصد در کنکور 97 و ... مي توانند در ساختن آينده تحصيلي و شغلي روشن و هدفمند در کنار شما داوطلبان عزيز انتخاب رشته کنکور سراسري 97 باشند.

براي ارتباط و رفع سوالات و انتخاب رشته کنکور 97 هدفمند خود ميتوانيد با شماره گيري شماره 9099072943 ازطريق تلفن ثابت و بدون گرفتن پيش شماره تماس حاصل نماييد.

توجه: افرادي که تمايل به مشاوره حضوري دارند جهت تعيين زمان و رزرو وقت مشاوره با شماره 09033806196 در تلگرام پيام بدهند تا در اسرع وقت هماهنگي لازم با مشاوران تخصصي انتخاب رشته سراسري درخت دانش به عمل آيد.

شرايط انتخاب رشته کنکور سراسري 97

معيارهاي درست و منطقي در انتخاب رشته سراسري 97 آگاهي و تفسيري درست از بندهاي مختلف کارنامه کنکور که شامل: نمره کل، ميزان تاثير سوابق تحصيلي، رتبه در منطقه و کشور، سهميه متعلقه به هر دانش آموز، نمره کل يا همان تراز، مقايسه تراز هر داوطلب با رتبه هاي برتر که داراي تراز 13000 و ارقامي در اين حدودند، شناخت درباره رشته هاي دانشگاهي و واحدهاي ارائه شده هر رشته در دانشگاه، بازار کار، موقعيت و وضعيت رفاهي هر دانشگاه و .... از معيارهاي انتخاب رشته منطقي به شمار مي آيند، براي اطلاعات بيشتر در مورد شرايط انتخاب رشته کنکور سراسري سال 97 بر روي لينک رنگي زير کليک نماييد:

­

شرايط انتخاب رشته کنکور 97

ثبت نام بدون آزمون بر اساس سوابق تحصيلي 97

هر سال در دو دوره مهرماه و بهمن ماه پذيرش بدون کنکور دانشگاه آزاد انجام مي گيرد.

دانشگاه آزاد طي سالهاي گذشته براي اولين باردر نيمسال دوم بهمن 96 بر اساس سوابق تحصيلي يا همان معدل کتبي ثبت نام وپذيرش انجام داد و ديگر همانند سالهاي قبل زمان ثبت نام مهم نمي باشد و هر کسي زودتر اقدام به ثبت نام انجام دهد تفاوتي در قبولي آن ندارد و تا پايان زمان ثبت نام همه داوطلبان بدون کنکور دانشگاه آزاد مي توانند ثبت نام خود را در سايت بدون کنکور انجام دهند،

معدل کتبي ديپلم نقش بسزايي در قبولي داوطلب در رشته مورد نظر دارد و متجانس بودن رشته پيش دانشگاهي با رشته انتخابي ادامه تحصيل مي تواند در قبولي داوطلب نقشي تعيين کننده داشته باشد، براي اطلاع از تاثير سوابق تحصيلي در انتخاب رشته بدون کنکور دانشگاه آزاد 97 و همچنين معدل لازم براي ورود به هر کدام از رشته هاي بدون کنکور مورد نظر بر روي لينک زير کليک نماييد، و يا با مشاوران بدون کنکور درخت دانش در تماس باشيد.

ثبت نام دانشگاه آزاد بدون کنکور 97

سوابق تحصيلي : بدين معناست که معدل کتبي مدرک پيش دانشگاهي دانشجويان رشته هاي نظري و معدل ديپلم رشته هاي فني و حرفه اي­ ملاک پذيرش در ثبت نام دانشگاه ازاد بدون کنکور سال 97 خواهد بود.

­

­

تحصيل در خارج از کشور درخت دانش

­

­

­

شرايط تحصيل در خارج از کشور چگونه مي باشد؟­

­

­

نحوه پذيرش داوطلبان بدون کنکور رشته هاي پزشکي و پيراپزشکي نيمسال اول 97-98 چگونه است؟ (سوابق تحصيلي ملاک پذيرش خواهد بود)­

­

­

مراحل ثبت نام و اپلاي دانشگاههاي تحصيل رايگان در خارج از کشور چگونه است؟­

­

­

رشته هاي پيراپزشکي بدون کنکور در ايران کدام رشته ها و کدام دانشگاههاي بين المللي هستند؟­

­

­

­

­

­

رشته هاي پزشکي بدون کنکور

امکان تحصيل در رشته هاي پزشکي خارج از کشور، رشته دندانپزشکي بون کنکور ، داروسازي بدون کنکور در دانشگاه هاي آزاد اسلامي، علمي کاربردي، علوم پزشکي و .. وجود ندارد. اما به صورت تکميل ظرفيت و با شرط سوابق تحصيلي براي نيمسال دوم 96-97 و براي اولين بار طي سالهاي گذشته دانشگاه آزاد اقدام به پذيرش خواهد کرد­­­­.

­

­

­

­

­

رشته هاي پيراپزشکي از جمله بهداشت محيط و دامپزشکي بدون کنکور در مهرماه 96 پذيرش انجام شده است­­­­.

رشته هاي پزشکي بدون کنکور

رشته هاي بدون کنکور مهر 97

­

­

­

­

­

تحصيل رشته هاي پزشکي در خارج از کشور با مشاوره خارج از کشور درخت دانش

­

­

­

با توجه به اينکه رشته هاي پزشکي بدون کنکور در داخل کشور فعلا پذيرش نخواهيم داشت پيشنهاد درخت دانش به شما اين است که براي خارج از کشور هرچه زودتر اقدام نماييد. تعداد زيادي از کشورهاي اروپايي و آسيايي در رشته هاي پزشکي بدون کنکور در چين با شرايط فوق العاده اقدام به پذيرش مي کنند. براي اطلاع از شرايط پذيرش مي توانيد در کانال مشاوره تحصيلي خارج از کشور درخت دانش عضو شويد.­

­

­

­

­

­

با عضويت در کانال زير مي توانيد از شرايط تحصيل پزشکي در خارج از کشور از جمله آلمان، ايتاليا، چين، روسيه به صورت رايگان و يا با هزينه حداقل پذيرش خود را به انجام برسانيد، و يا با مشاوران مجرب و با سابقه خارج از کشور درخت دانش از طريق شماره 9099072943 بذون گرفتن پيش شماره با تلفن ثابت منزل تماس حاطل نماييد­­­­.

­

­

برنامه ريزي کنکور سراسري 98

بودجه بندي کنکور تجربي 97 يادگيري تمامي دروس و مباحث براي آزمون کنکور سراسري مفيد و مؤثر مي باشد. اما بعضي مباحث از نظر طراحان سوال کنکور بسيار ارزشمندتر جلوه نموده و سالهاي متمادي از اين مباحث سوالات زيادي مطرح شده است. اين در حالي است خيلي از مباحث با وسعت زياد هم وجود دارد که به دليل طرح سوال کم از آن در کنکور ، مي توان در مواقع ضرورت مانند روزهاي پاياني کنکور از مطالعه آنها چشم پوشي کرد و وقت ارزشمند خود را براي يک يا دو سوال از دست نداد.

­

­

­

­

­

به همين دليل مباحث را براي شما داوطلبان کنکور ­­­­97­­­­(بودجه بندي کنکور رياضي ­­­­97­­­­) ارزشگذاري کرديم تا به صلاحديد خود و مشاوران پشتيبان در زمان هاي متفاوت به ترتيب اولويت مطالعه شوند. برنامه ريزي درسي کنکور ­­­­97­­­­ درخت دانش را حتما مطالعه بفرماييد.(بودجه بندي کنکور انساني ­­­­97­­­­)

­

­

مشاوره پر درآمدترين رشته هاي فني حرفه اي

با توجه به متقاضيان رشته فني حرفه ايي، که افرادي با توانايي هاي خاص، و از نظر استعداد و هوش و ذکاوت بالايي در رشته هاي تخصصي فني حرفي را دارا مي باشند، اين گروه از افراد مي توانند با علاقه و پشتکار در رشته ي فني به مراحل بالاتر هم از نظر بازار کار و هم از نظر تخصص حرفه ايي خود دسترسي پيدا کنند. همان طور که اطلاع داريد تحصيل در مقاطع بالاتر در رشته هاي فني به راحتي امکان پذير مي باشد. دانشگاه علمي کاربردي و دانشگاه آزاد بدون کنکور در مقاطع تحصيلي فوق ديپلم و کارشناسي دانشجو مي پذيرند. متقاضيان رشته هاي فني حرفه اي مي توانند به راحتي در کنار تحصيل وارد بازار کار شده و درآمد لازم براي زندگي را بدست بياورند.

­

­

براي اطلاعات بيشتر درباره پر درآمدترين رشته هاي فني حرفه اي متقاضيان عزيز مي توانند در دسته بندي سايت درخت دانش، رشته ي مورد نظر خود را در زير گروه رشته هاي­فني و حرفه اي انتخاب کرده و اطلاعات لازم را کسب نمايند. اميدواريم مطالب سايت درخت دانش، براي شما دوستان عزيز مفيد واقع شده باشد.

­

­

رشته هاي بدون کنکور دانشگاه هنر تهران مشاوره تحصيلي درخت دانش

چندسالي است که دانشگاه آزاد اسلامي از طريق پذيرش بدون کنکور دانشگاه هنر تهران و از ترم بهمن ماه سال ­­­­96­­­­ از طريق پذيرش براساس سوابق تحصيلي در تعدادي از رشته ها ثبت نام دانشگاه هنر تهران را انجام مي دهد(شرايط ورود به دانشگاه هنر تهران). از جمله نقاشي، موسيقي، ادبيات نمايشي، عکاسي،بازيگري، طراحي صحنه، نمايش، طراحي صحنه، طراحي پارچه، طراحي پارچه و لباس، در داخل شهر تهران هنرجو مي پذيرد.

­

­

اين دانشگاه هنر تهران يا همان دانشگاه سوره در حال حاضر داراي سه دانشکده ي هنر، معماري، فرهنگ و ارتباطات و همچنين پژوهشکده ي مطالعات هنراسلامي، مرکز مطالعات فرهنگي جوانان و مرکز مطالعات معماري ايران و ايتاليا مي باشد که با بيش از هشت هزار فارغ التحصيل در رشته هاي مختلف در حال فعاليت در شهر تهران است.

­

­

جهت دريافت اطلاعات تکميلي در زمينه انتخاب رشته دانشگاه هنر تهران و شرايط ورود به دانشگاه هنر تهران بر روي لينک زير کليلک کرده و يا از طريق شماره­­­­­9099072943­­­­­با مشاوران مجرب درخت دانش تماس حاصل فرماييد.

­

­

سامانه هدايت تحصيلي پايه نهم درخت دانش

راهنمايي و هدايت تحصيلي پايه نهم دانش آموزان عزيز (هدايت تحصيلي و انتخاب رشته پايه نهم) بايد بر اساس توانايي آنها، علاقه، بازار کار رشته هاي دانشگاهي نهم و پيش بيني و آينده نگري انجام خواهد شد و هيچ اجباري براي دانش آموزان به سمت رشته هاي خاص وجود ندارد؛ البته با توجه به شروطي همچون کف نمره براي برخي رشته ها لازم است دانش اموزان به توصيه هاي فرم هدايت تحصيليشان دقت کنند. براي معرفي رشته‌هايي علوم تجربي در پايه نهم ، رياضي،معرفي رشته هاي علوم انساني ، فني وحرفه اي و شاخه کاردانش در گرايش‌هاي صنعت و کشاورزي، بايد دانش آموز در برخي دروس متناسب با رشته موردنظر ، حداقل نمره تعيين شده را کسب کند وگرنه ثبت نام او در اولويت‌هاي چهارگانه صورت مي‌گيرد.( سامانه هدايت تحصيلي پايه نهم )

­

­

اينها بخش جزي از خدمات مشاوره تحصيلي درخت دانش هستپد که به اختصار در خدمتتون قرار داديم براي اطلاع از هر کدام و باز کردن موضوع مشخص شده ميتوانيد بر روي هر کدام از لينکهاي رنگي کليک نماييد.

براي اطلاع از رشته هاي بدون کنکور دانشگاه آزاد بر روي لينک هاي مورد نظر کليک نماييد:

­

دامپزشکي بدون کنکور

­حسابداري بدون کنکور

مديريت بازرگاني بدون کنکور

­

­

مشاوره تحصيلي درخت دانش

جهت دريافت اطلاعات و رفع سوالات و ابهامات تحصيلي خود (به ويژه انتخاب رشته تجربي پايه نهم) و همچنين برنامه ريزي درسي تيزهوشان و بهترين منابع تيزهوشان نهم در سراسر ايران بدون نياز به گرفتن پيش شماره از طريق تلفن ثابت با شماره تلفن 9099072943 تماس بگيريد تا مشاوران مجرب و آگاه درخت دانش شما را در رفع نيازهاي تحصيلي و ارائه اطلاعات به روز راهنمايي نمايند­­­­.

­

­

­

­

­

راههاي ارتباطي با مشاوران مجرب درخت دانش­

­

­

­

­

­

شماره تماس: 9099072943­

­

­

­

­

­

کانال تلگرام­­­­: http://t.me/derakhte-danesh­

­

­

اينستاگرام: سامانه مشاوره تحصيلي درخت دانش­

­

­

­

­

­

­


ثبت نام بدون کنکور علمي کاربردي مهر 97

دوشنبه 25 تیر 1397
0:15

­

ثبت نام بدون کنکور علمي کاربردي مهر 97

زمان ثبت نام دانشگاه علمي کاربردي مهر ماه 97؟

واحد هاي علمي کاربردي برتر کدامند؟(تهران و شهرستانها)

شرايط ثبت نام بدون کنکور علمي کاربردي مهر ماه­97؟

مشاوره انتخاب رشته بدون کنکور علمي کاربردي نيمسال اول­97؟

رشته هاي بدون کنکور علمي کاربردي­97 کدامند؟

آيا رشته پرستاري و دندانپزشکي را بدون کنکور در علمي کاربردي داريم؟

معرفي رشته هاي فني حرفه اي دانشگاه علمي کاربردي ؟

و ... سوالات زيادي ذهن دوستان را به خود درگير کرده و معمولا شاهد جواب هاي مختلف در اين سايت ها مي باشيم. در اينجا سعي بر اين داريم که پاسخ سوالات را در اين پست به صورت مفيد و مختصر ارائه دهيم.

معرفي دانشگاه علمي کاربردي

دانشگاه علمي کاربردي يکي از دانشگاه هاي معتبر از لحاظ مدرک علمي و آموزشي مي باشد. دانشگاه علمي کاربردي از سال 88 به بعد در قالب کنکور سراسري و بدون کنکور دانشجو پذيرش مي کند. پذيرش دانشجو در اين دانشگاه بر اساس سوابق تحصيلي مي باشد. معمولا متقاضيان و داوطلبان دانشگاه علمي کاربردي براي ثبت نام خود به سايت سازمان سنجش مراجعه کرده و خريد کارت اعتباري را انجام مي دهند، براي اطلاع از انتخاب رشته بدون کنکور علمي کاربردي 97 بر روي لينک رنگي زير کليک نماييد:

ثبت نام بدون کنکور علمي کاربردي­97

رشته هاي بدون کنکور دانشگاه علمي کاربردي مهر 97

دانشگاه علمي کاربردي رشته هاي زيادي را در مقطع کارداني و کارشناسي پذيرش مي کند که اين پذيرش ها معمولا در دو دوره مهرماه و بهمن ماه انجام مي گيرد. تنوع رشته ها در دانشگاه علمي کاربردي شامل چند زيرگروه مي باشد:

­

 • ­صنعت
 • کشاورزي
 • خدمات

­

رشته هاي بدون کنکور علمي کاربردي 97 در واحدهاي دانشگاهي متفاوت مي باشند، به گونه ايي که تعدادي از واحدهاي تخصصي فقط رشته هاي مرتبط به واحدها را ارائه مي دهند.(ثبت نام بدون کنکور علمي کاربردي 97)

رشته هاي فوريت هاي پزشکي، اتاق عمل، هوشبري، تکنسين دهان، پروتز دندان معمولا در واحد علمي کاربردي علوم پزشکي تهران پذيرش خواهند شد.

شرايط ثبت نام بدون کنکور علمي کاربردي 97

شرايط ثبت نام بدون کنکور دانشگاه علمي کاربردي 97 از نيمه دوم مرداد ماه آغاز مي شود و داوطلبان و متقاضيان مي توانند براي دريافت اطلاعات بيشتر با مشاوران درخت دانش در ارتباط باشند.

ثبت نام از طريق خريد کارت اعتباري انجام خواهد شد و بعد از ثبت نام و آزمون مي توانند در دو مقطع کارداني و کارشناسي فناوري ثبت نام خود را انجام دهند.

ثبت نام خود را به مشاوران درخت دانش بسپاريد.

­

اطلاعيه سازمان سنجش ثبت نام بدون کنکور علمي کاربردي نيمسال دوم

بر اساس اطلاعيه منتشر شده سازمان سنجش مبني بر پذيرش دانشجو در دوره کارداني فني و دوره کارداني حرفه اي­نظام آموزشي مهارتي دانشگاه جامع علمي – کاربردي مهر ماه سال 97 در تعداد زيادي از رشته ها پذيرش انجام مي شود.

شرايط اختصاصي و عمومي براي ثبت نام به شرح زير مي باشد:

گزينش دانشجو در هر يک از د رشته محل هاي تحصيلي براساس معدل کل مندرج در گواهينامه­ معتبر ديپلم، نوع ديپلم و سهميه هاي /ازاد، شاغل، رزمندگان، بومي بودن و با توجه به صلاحيت هاي عمومي داوطلبان براسا ضوابط دانشگاه هاي علمي کاربردي و موبات مربوط صورت مي گيرد.

تحويل مدارک اصلي در زمان پذيرش ضروري مي باشد.

شرايط ثبت نام:

خريد کارت اعتباري

مشاهده دفترچه راهنما

مراحل بالا توسط مشاورين مشاوره تحصيلي درخت دانش انجام خواهد شد. براي دريافت اطلاعات بيشتر مي توانيد با شماره گيري 9099072943 از طريق تلفن ثابت بدون نياز به گرفتن پيش شماره در ارتباط باشيد.

براي دانلود دفترچه بدون کنکور علمي کاربردي بر روي لينک زير کليک کنيد:

دفترچه بدون کنکور علمي کاربردي 97

تبصره:

دانش آموزان سال آخر متوسطه که حداکثر تا تاريخ 30/11/96 فارغ التحصيل شده اند مي توانند براي ثبت نام با خريد کارت اعتباري با مبلغ 22000 تومان اقدام نمايند.

ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد 97

بدون کنکور دانشگاه آزاد در مهرماه 97 بر اساس سوابق تحصيلي انجام مي گيرد و معمولا رشته ها متفاوت و با تنوع بيشتري نسبت به مابقي دانشگاه ها پذيرش مي شود.

ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد از نيمه دوم مرداد ماه 97 آغاز خواهد شد. براي دريافت اطلاعات بيشتر مي توانيد با مشاوران درخت دانش در ارتباط باشند.

­براي دريافت اطلاعات بيشتر بر روي لينک زير کليک نماييد.

ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد 97

ثبت نام بدون کنکور پيام نور 97

مشاوره تحصيلي درخت دانش

مشاوران مجرب درخت دانش در تمامي مراحل ثبت نام بدون دانشگاه علمي کاربردي 97،انتخاب رشته کنکور سراسري 97، انتخاب رشته کنکور سراسري دانشگاه آزاد 97، در کنار شما خواند بود براي دريافت اطلاعات بيشتر مي توانيد بر روي لينک هاي رنگي کليک کرده و يا با شماره 9099072943 تماس حاصل بفرماييد.

موفقيت شما آرزوي ماست.

راههاي ارتباطي­با کارشناسان و مشاوران درخت دانش

شماره تماس:­9099072943

کانال تلگرامhttp://t.me/derakhte-danesh
اينستاگرامسامانه مشاوره تحصيلي درخت دانش


نحوه انتخاب رشته کنکور سراسري 97

دوشنبه 25 تیر 1397
0:14

­

­

نحوه انتخاب رشته کنکور سراسري 97

­

براي قبولي در رشته دلخواهتان اول از همه بايد نمرات خوبي در انتخاب رشته کنکور 97 کسب کنيد پس از آن رمز موفقيت شما انتخاب صحيح رشته ي دانشگاهيتان است .

­

­

پس از اينکه نمرات اوليه خود را در سايت سازمان سنجش مشاهده کرديد نوبت به انتخاب رشته رياضي­ مي رسد ­­­­,­­­­ بسياري دانش آموزان و داوطلبان از شرايط انتخاب رشته کنکور سراسري اطلاعي ندارند ما در اين مقاله قصد داريم به شما آموزش ها و اطلاعات لازم و ضروري را بدهيم تا به هنگام انتخاب رشته دچار سردرگمي نشويد .

­

­

قسمت هاي مختلف کارنامه کنکور سراسري 97

­

در کارنامه درصد هاي هر درسي به طور جداگانه محاسبه شده است ­­­­,­­­­ اين درصد ها بر اساس تعداد پاسخ هاي صحيح و يا اشتباهي است که به سوالات آزمون داده ايد ­­­­, اعتراض به نمرات و درصد هاي اين قسمت عملا ناممکن است چرا که تا به حال ديده نشده که کليد نهايي سازمان سنجش اشتباه بوده باشد .

­

­

قسمت مهم کارنامه داوطلبان تراز است , تمامي درصد هاي دانش آموز در اين قسمت لحاظ مي شود . تراز بر اساس يکسري تحليل ها و فرمول هاي پيچيده اي به دست مي آيد , هرچه عملکرد دانش آموز در آزمون سراسري خوب بوده باشد تراز او بالاتر مي رود . داوطلبي که رتبه يک را در کنکور کسب کرده باشد داراي بيش ترين تراز است و داوطلبان بعدي به ترتيب تراز هاي پايين تر را به خود اختصاص مي دهند .

­

­

رتبه کل يا کشوري داوطلبان بر طبق تراز و يا نمره کل به دست مي آيد , افرادي که در کنکور سراسري داراي سهميه باشند در اين قسمت لحاظ مي شود . سوابق تحصيلي افراد نيز در رتبه داوطلب تاثير 25 درصدي دارد البته اين عدد براي دانش آموزاني است که در رشته اي که ديپلم گرفته اند کنکور بدهند , براي ساير دانش آموزان اين درصد متفاوت است .

­

­

در صورتي که فرد مجاز به انتخاب رشته انساني97 در دانشگاه هاي روزانه , فرهنگيان , پرديس هاي خود گردان و پيام نور و غير انتفاعي شده باشد در کارنامه اش ذکر مي شود .

­

­

مشاوره تحصيلي درخت دانش(انتخاب رشته کنکور سراسري 97)

مشاوران با تجربه و متخصص درخت دانش با شناخت کامل از رشته هاي دانشگاهي و و بازار کار هر رشته و اطلاعات کامل درباره هر دانشگاه و مفسر در موضوعات کارنامه کنکور سراسري 97 مي تواند بهترين و مناسب ترين رشته ها را با توجه به رتبه اکتسابي شما داوطلبان گرامي انجام دهد، براي اطلاعات بيشتر نتايج انتخاب رشته کنکور 97 ميتوانيد بر روي لينک زير کليک نماييد:

نتايج کنکور سراسري 97

­

مي توانيد جهت دستيابي به مشاوران مجرب درخت دانش با شماره 9099072943 بدون کدگيري از تلفن ثابت تماس گرفته و آينده خود را با راهنمايي هاي مشاوران درخت دانش هموار کنيد.

­

­

­

­

­


انتخاب رشته کنکور رياضي 97

دوشنبه 25 تیر 1397
0:14

­

­

انتخاب رشته کنکور رياضي­ 97

در انتخاب رشته کنکور رياضيبايد دقت شود که انتخاب شغلي که قرار است در آينده داشته باشيد در گرو انتخاب رشته دانشگاهيتان است ­­­­,­ آينده ي شغلي که انتظارش را مي کشيد با تلاش و کوشش و در ضمن انتخاب هاي درست حاصل مي شود بنابراين به تمامي دانش آموزان و داوطلبان آزمون سراسري توصيه مي کنيم دقت بيش تري در انتخاب رشته کنکور به خرج دهند و با مشاوران و افراد باتجربه اي در اين زمينه مشورت نمايند .

توصيه هاي مهم به داوطلبان کنکور سراسري

داوطلبان بايستي به مطالعه دقيق دفترچه انتخاب رشته کنکور سراسري 97 که در مرداد ماه همين سال منتشر مي شود بپردازند , با اطلاعاتي که در اين زمينه کسب مي کنند مي توانند با ديدي بازتر اقدام به انتخاب رشته نمايند . تمامي قوانين و مقررات دانشگاه ها بر اساس نوعشان ( سراسري , پيام نور , غير انتفاعي و .. ) در اين دفترچه آورده شده است , داوطلبان پس از خواندن مطالب درج شده در آن مي توانند انتخابي متناسب با شرايطشان داشته باشند .

در مرحله بعدي به علاقه مندي ها و استعدادهاي خود توجه نمايند . بسياري داوطلبان بدون در نظر گرفتن توانمندي و علايق خود و صرفا بر اساس پولساز بودن رشته اقدام به انتخاب مي نمايند اين افراد شانس موفقيت کمتري در آن حيطه ي شغلي را دارند .

اصلي ترين معيار و ملاک شما در قبولي در دانشگاه همان کارنامه ي اوليه است , در کارنامه اطلاعات مهمي چون : نمره کل , استان بومي , سوابق تحصيلي و سهميه فرد گنجانده شده است .

·­نمره کل : رتبه و نمره کل اکتسابي شما را در مقايسه با ساير داوطلبان نشان مي دهد .

·­استان بومي : تقسيم بندي انواع بومي ها در دفترچه انتخاب رشته ذکر شده است .

·­سوابق تحصيلي : سوابق تحصيلي به ميزان 25 درصد در گزينش داوطلبان تاثيرگذار است .

·­سهميه : تمامي شرايط اين قسمت در دفترچه راهنماي مراحل انتخاب رشته کنکور سراسري 97 درج شده است .

تمام دانشگاه ها و مجموعه رشته هايي که داوطلب مجاز به انتخاب آن ها شده است در کارنامه اوليه ذکر شده است ، براي اطلاع از شرايط انتخاب رشته کنکور انساني بر روي لينک رنگي آن کليک نماييد.

مشاوره تحصيلي درخت دانش

­

­

مشاوره تلفني انتخاب رشته کنکور سراسري درخت دانش در تمامي مراحل کنکور سراسري 97، راهنماي انتخاب رشته کنکور سراسري درخت دانش، درصد قبولي رشته هاي پزشکي براساس تراز نمره و رتبه کسب شده، انتخاب رشته مجازي رايگان،انتخاب رشته دانشگاه ازاد 97، پيراپزشکي بدون کنکور ،­ انتخاب رشته رايگان، و ... درکنار شما خواهند بود. براي ارتباط با مشاوران تحصيلي درخت دانش مي توانيد با شماره 9099072943 از طريق تلفن ثابت تماس حاصل بفرماييد.

­

­

­

­


راهنما انتخاب رشته کنکور سراسری

دوشنبه 25 تیر 1397
19:42

­

­

­

راهنما انتخاب رشته کنکور سراسری

برای داشتن یک انتخاب درست باید به عوامل و فاکتورهایی توجه کرد , مهم ترین این فاکتورها توجه به میزان علاقه مندی فرد به رشته تحصیلی است .

رشته ی تحصیلی شما در دانشگاه آینده ی شغلی شما را رقم می زند که باید براساس توانمندی ها و استعدادهایتان باشد , انتخاب ناآگاهانه سبب بروز مشکلاتی در زندگی شخصی و اجتماعی شما و هم چنین هدر رفتن استعداد ها و توانمندی هایتان می گردد پس دقت کافی را در این باره داشته باشید .

نکات مهم انتخاب رشته کنکور سراسری

• در ابتدا رشته های دانشگاهی را بر اساس علایق خود اولویت بندی کنید , عدم علاقه به رشته باعث بی انگیزگی تان می گردد .

• بر اساس شرایط موجود به انتخاب رشته بپردازید و توانایی هایتان را در نظر بگیرید , عدم همخوانی رشته با استعاداهایتان مشکلاتی را برای شما به همراه خواهد داشت .

• رتبه و تراز خود را در انتخاب رشته تان در نظر بگیرید , افرادی که مجاز به انتخاب رشته در دانشگاه های دولتی شده باشند در کارنامه اولیه شان درج می شود .

• آینده ی شغلی تان را تصور کنید و بر اساس آن تصمیم بگیرید , شغلی که انتخاب می کنید تاثیر مستقیم بر سلامت روح و جسم شما خواهد داشت .

• حتما از فردی با تجربه در این زمینه مشاوره بگیرید , با خانواده خود مشورت کنید و در صورت لزوم از یک مشاور راهنمایی بگیرید .

• در مورد رشته ها اطلاعات بیش تری کسب کنید و در مورد هر یک از آن ها پرس و جو کنید , ممکن است با علایق شما ناسازگار باشد .

• در شرایطی اقدام به انتخاب رشته کنید که استرس و اضطراب نداشته باشید , اضطراب مانع از این می شود که تصمیمی درست بگیرید .

• اگر شهر دیگری را برای تحصیل انتخاب کرده اید به مواردی چون ; خوابگاه , مسافت محل انتخابی تا محل زندگی و .. توجه کنید .


زمان انتخاب رشته کنکور سراسری

دوشنبه 25 تیر 1397
19:42

­

­

­

زمان انتخاب رشته کنکور سراسری

دغدغه اصلی داوطلبان پس از برگزاری کنکور سراسری و انتشار کارنامه اولیه انتخاب رشته است , اهمیت این مرحله به اندازه کنکور است چرا که انتخاب نادرست و ناآگاهانه سبب عدم پذیرش داوطلب در رشته و دانشگاه مورد علاقه اش می گردد که دانشجو یا باید از روی اجبار در آن رشته و دانشگاه تحصیل کند و یا یک سال دیگر برای راه یابی به دانشگاه تلاش نماید و این باعث بی انگیزگی دانشجو و دانش آموز می گردد .

زمان انتخاب رشته کنکور سراسری

یک هفته پس از اینکه نتایج اولیه اعلام شد آغاز می گردد , داوطلبانی که مجاز به انتخاب رشته می شوند می توانند در مدت زمان تعیین شده از سوی سازمان سنجش رشته و دانشگاه مورد نظر خود را انتخاب کنند . زمان انتخاب رشته آزمون سراسری از نیمه دوم مرداد ماه آغاز و تا پایان مرداد ماه نیز ادامه دارد و انتخاب رشته در دانشگاه های آزاد هم حدودا در نیمه ی اول شهریور ماه شروع می شود .

دفترچه انتخاب رشته برای هر رشته و گروه آزمایشی متفاوت است و زمان انتشار آن هم پس از اعلام نتایج اولیه است .

در دفترچه انتخاب رشته کنکور قوانین و اطلاعاتی مهمی چون لیست رشته های کنکور سراسری , ظرفیت پذیرش دانشگاه و رشته ها , کد رشته محل ها و .. گنجانده شده است و به همین دلیل هم داوطلب باید تمامی مطالب مندرج در آن را مطالعه نماید و با در نظر گرفتن علایق خود اقدام به انتخاب ه نماید .

روال انتخاب رشته هر ساله به این صورت است که داوطلب 150 رشته و کد محل را در فرم انتخاب رشته خود جای می دهد , رشته و دانشگاهی که داوطلب انتخاب می کند باید بر اساس کارنامه اولیه و توانایی هایش باشد . در کارنامه ی اولیه ای که دانش آموز دریافت می کند تراز و رتبه کل درج شده است , داوطلب با دریافت راهنمایی از مشاورین به صورت حضوری یا تلفنی می تواند انتخاب مناسب تری داشته باشد .


شرایط انتخاب رشته کنکور سراسری

دوشنبه 25 تیر 1397
18:14

­

شرایط انتخاب رشته کنکور سراسری

مرحله ی مهمی از کنکور سراسری را انتخاب رشته به خود اختصاص می دهد , مدتی پس از آزمون سراسری نتایج اولیه ی داوطلبان در سایت سنجش منتشر می شود . دانش آموزان با در دست داشتن اطلاعات فردی خود می توانند کارنامه ی اولیه را مشاهده فرمایند .

پس مشاهده و دریافت کارنامه مدت زمانی به داوطلبان به جهت انتخاب رشته دانشگاهی فرصت داده می شود , در کارنامه اولیه اطلاعات مهمی چون رتبه و تراز دانش آموز ذکر شده است و شخص براساس این اطلاعات می تواند اقدام به انتخاب رشته نماید .

مشاوره انتخاب رشته کنکور سراسری

به جهت پذیرش در دانشگاه های معتبر دولتی داوطلب باید دارای شرایطی چون تراز بالا و رتبه ی خوبی باشد , در برخی از موارد می بینیم که بعضی از داوطلبان با اینکه شرایط قبولی در دانشگاه های دولتی را دارند و از رتبه خوبی هم برخوردارند اما با انتخاب نادرست و ناآگاهانه این شانس را از دست می دهند و در دانشگاه و رشته ای که چندان مورد علاقه شان نیست پذیرفته می شوند .

برای اینکه چنین مشکلاتی پیش نیاید چه باید کرد ؟

اول از همه از یک مشاور باتجربه و متخصص در این زمینه کمک بگیرید , مراکز زیادی هستند که به صورت حضوری , اینترنتی و یا تلفنی به مشاوره دانش آموزان به جهت انتخاب رشته می پردازند اما باید در نظر داشته باشید که شخص مشاور اطلاعات و مهارت کافی در این زمینه را داشته باشد در غیر اینصورت با راهنمایی نادرست مانع از این می شود که شما تصمیمی صحیح و منطقی بگیرید .

البته باید اضافه نمود که امروزه قبولی در دانشگاه ها برای داوطلبان کار سختی نیست , دانش آموزان انتخاب های فراوانی پیش رو دارند و حتی بدون شرکت در کنکور سراسری نیز امکان تحصیل برای این دسته از افراد فراهم شده است و می توانند در رشته های بدون آزمون دانشگاه های علمی کاربردی یا دانشگاه های آزاد ادامه تحصیل بدهند .

مشاوره تحصیلی درخت دانش

حال که زمان انتخاب رشته کنکور سراسری 97 فرا رسیده مشاوره تحصیلی درخت دانش با کادری مجرب و خبره و شناخت کامل از زوایای دفترچه انتخاب رشته 97 همزمان با زمان اعلام نتایج کنکور سراسری 97 شما را با نحوه صحیح انتخاب رشته کنکور سراسری­ و انتخاب رشته دانشگاه آزاد 97 راهنمایی می کند.

­برای برقراری ارتباط با مشاوران متخصص درخت دانش با شماره 9099072943 بدون کدگیری از تلفن ثابت تماس گرفته و دریافت راهنمایی های لازم درباره تاریخ انتخاب رشته کنکور 97، انتخاب رشته اینترنتی کارشناسی ارشد 97 و انتخاب رشته کنکور سراسری 97 ( انتخاب رشته تجربی کنکور سراسری 97، انتخاب رشته ریاضی کنکور سراسری 97، انتخاب رشته انسانی کنکور سراسری 97، ، انتخاب رشته مجازی رایگان ، انتخاب رشته رایگان، نرم افزار انتخاب رشته سراسری 97، سامانه انتخاب رشته مجازی، سایت انتخاب رشته کنکور سراسری، مشاوره تلفنی انتخاب رشته کنکور سراسری، و همچنین انتخاب رشته کنکور دانشگاه آزاد 97 را از مشاوران درخت دانش بگیرید. وآینده شغلی و تحصیلی خود را با چراغ راهنمایی های مشاورین درخت دانش روشن سازید.


قبلی 1 2 3 4 بعدی